Manikúra a pedikúra

Manikúra

Ruky sú mimoriadne dôležitým komunikačným prostriedkom. Vnímame ich rovnako citlivo ako ostatné pôvaby nášho tela. Pestované a upravené ruky podávajú prvú informáciu o človeku samotnom,preto si doprajte profesionálne ošetrenie rúk zamerané na individuálne potreby našich klientov.

Klienti si môžu vybrať z viacerých cielených ošetrení:

Multi Ageing manikúra:

Pokožka rúk je vypnutá, vrásky vyhladené
a pigmentové škvrny zjemnené.

Shine:

Manikúra zameraná na ošetrenie nechtov a nechtového lôžka, podporu rastu.

Gélové nechty:

Modeláž gélových nechtov spojená s ošetrením rúk

Glam:

Manikúra na špeciálne príležitosti, úprava Vašich prirodzených nechtov aj na výnimočné udalosti.

Gel - Lak:

UNICUM COLOR&EFFECT GEL-LAK od firmy Truscada prináša nové krásne sýte pastelové a nádherné efektové, metalické farby pre dokonalú starostlivosť o prírodné nechty v jednom gély. Unikátne zloženie umožňuje ich kombináciu s gélovým aj akrylovým systémom. Gel-lak sa nanáša na necht v princípe klasického laku, pričom je potrebné vytvrdiť ho v lampe, kde nadobudne silu gelu. Pri odstraňovaní gel-laku sa narozdiel od gelu používa špeciálna kozmetická tekutina, ktorá je etrná k nechtovej platničke ako aj okoliu nechtového lôžka a pritom si zachováva extrémnu silu a rýchlosť pri odstraňovaní.

 

 

Pedikúra:

Kozmetická starostlivosť o nohy GEHWOL je výsledkom 140 rokov skúseností kombinovaných s moderným výskumom a vývojom. Všetky výrobky GEHWOL Fusskraft, GEHWOL a GEHWOL med obsahujú prírodné látky a sú dermatologicky testované. Výrobky GEHWOL nielenže zmierňujú potiaže, ale aj osviežujú a starajú sa o príjemné a prirodzené ošetrenie nôh u nás v salóne Divine by Clarins.


Vďaka kombinácii prírodných tukov, éterických olejov a vysoko účinných rastlinných extraktov sú ľahko prijímané pokožkou. Krémy, spreje alebo kúpeľové soli značky GEHWOL umožňujú širokú škálu ošetrenia všetkých problémov nôh - pôsobia proti zápachu, plesniam, poteniu, páleniu, únave a bolestiam, pomáhajú pri popraskanej pokožke, studených a ťažkých nohách.


Leto sa pomaličky blíži a vidieť nôžky v lodičkách nebude nič neobvyklé. Vidieť však krásnu pedikúru na pestovaných nôžkach je už ojedinelé. V salóne Divine by Clarins sa postaráme o to, aby boli vaše nohy pripravené na prichádzajúcu sezónu.

Fotogaléria

Manikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúraManikúra a pedikúra