Permanentný make up

Trápia Vás drobné nedokonalosti - nevýrazné pery, nesymetrické obočie?

Chcete byť  "nalíčená" bez toho aby Vás to stálo čo i len minútu navyše? Máme riešenie, ktoré sa Vám postará o dokonalosť na niekoľko rokov. Permanentný make up je fenomén, ktorý ponúka aj náš salón.

Ako prebieha zákrok?
Technika permanentného make-upu sa používa prevažne na úpravu tváre (korekcia obočia, kontúry pier a očné linky) a vychádza zo starého tetovacieho umenia. Do vrchnej vrstvy pokožky (do hĺbky 0,3 až 0,5 mm) sa špeciálnym prístrojom implantujú prírodné mikropigmenty, ktoré sa po čase prirodzeným spôsobom odbúravajú. V priebehu 3-5 rokov pigment postupne bledne a stráca sa.

Celý zákrok trvá približne 30 minút a je mierne bolestivý, najmä pre citlivú pokožku. Krátko po zákroku môže byť pokožka mierne začervenaná a opuchnutá. Preto je potrebné tetované miesto ošetrovať asi 3 dni po zákroku podľa odporúčaných rád.
Trvá približne mesiac kým pigment vystúpi na povrch a vykreslí sa tak tetovanie podľa očakávaní. V priebehu tohto obdobia permanentný make up prechádza štádiom hojenia, preto je nevyhnutné pravidelne tetované miesto ošetrovať. Po mesiaci nasleduje korekcia, ak je potrebná. vykonáva sa v pripade ak pokožka neprijala pigment rovnomerne, pripadne ak efekt nie je taký ako sa predpokladalo. Táto korekcia je vždy v cene vykonaného permanentného make up.Potom sa možete tešiť s trvalo upraveného obočia, nalíčených očí a pier.

Fotogaléria

Permanentný make upPermanentný make upPermanentný make upPermanentný make upPermanentný make upPermanentný make upPermanentný make up