Spoločenské šaty

V priestoroch nášho salónu Vám ponúkame komplexné služby pre každú výnimočnú príležitosť. Njanovšia kolekcia spoločenských šiat pochádza z dielne Jovani, ktorá ponúka dokonalú kvalitu a efekt pre každú z nás.

 

 

Snažíme sa ponúknuť rôzne typy šiat pre každý typ ženy od rozprávkovo romantických až po jednoduché a elegantné,no nebojíme sa ani experimentovať s extravaganciou. Dúfame, že si u nás vyberiete.
 

Väčšina modelov je vkusne doplnená a svadobné aj spoločenské ručne šité topánky exkluzívnej snačky MENBUR  a bižutériu, ktorú ponúkame na predaj.

    

Veríme, že Vám vďaka našim skúsenostiam ponúkne komplexný servis, pomôžeme Vám vytvoriť dokonalý štýl pre Vaše najvýznamnejšie udalosti.

Tešíme sa na Vašu návštevu

                                                Team salónu Divine by Clarins

 

Fotogaléria

Jovani - Midnight SecretJovani - Midnight SecretJovani - ButterflyJovani - ButterflyJovani - Red CrystalJovani - Red CrystalJovani - Lady BlackJovani - AfricaJovani - Love WhiteJovani - Pink LilaJovani - Pink LilaJovani - NightJovani - NightSpoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty Spoločenské šaty