Wella Professional Care

Wella Professionals Care predstavuje profesionálne salónne ošetrenie vlasov na všetkých úrovniach a následne širokú škálu produktov určených na domácu starostlivosť o vlasy.


Objavte 4 série tejto novej starostlivosti o vlasy od Welly: Brilliance pre farbené vlasy, Enrich pre suché a poškodené vlasy, Age proti starnutiu a Balance pre špecifické potreby pokožky hlavy. Naplňte svoje zmysly a zažite ten výnimočný lesk, hebkosť a úžasnú vôňu Wella Professionals Care.Každý vlas potrebuje inú mieru a iný druh ošetrujúcich ingrediencií. Prvým krokom ku zdravým vlasom je výber ošetrujúcich produktov presne pre Váš typ vlasov. S jeho určením Vám pomôže náš tím.
Wella Professionals Care predstavuje spojenie kvality vyplívajúcej z profesionálnej salónnej starostlivosti o vlasy a prijateľnej ceny a zároveň ponúka špičkové výrobky, ktoré sa používajú a predávajú exkluzívne v kaderníckych salón a salón Divine by Clarins patrí do kategórie zlatých salónov značky Wella:

Línie Wella Professionals Care :

Wella Professionals AGE proti starnutiu – Obsahuje ochranné a posilňujúce antioxidanty a pantenol, ktoré vracia vlasom ich vitalitu. Výsledkom sú vlasy pôsobiace mlado a hladko, s obnovenou hebkosťou. Rad ďalej obsahuje posilňujúci komplex so zložkou karité, využívanú pre schopnosť povzbudiť a dodať energiu.

 

Wella Professionals BALANCE pre špecifické vlasové potreby - Tieto prípravky boli vyvinuté na riešenie problémov, ako je citlivá pokožka hlavy alebo lupiny. Obsahujú aktívne posilňujúce látky a antibakteriálne zložky, ktoré uľaví pokožke hlavy a tá sa bude cítiť dlhšie čistá. Navyše vlasy budú osviežené a revitalizovaná. Prípravky sú obohatené o vzácne látky, ako je extrakt z šampanského pre zmyselný zážitok.

 

Wella Professionals BRILLIANCE pre farbené vlasy - Obsahuje aktívne látky chránia farbu, vrátane vysokých dávok antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť odtieň pred vyblednutím a zároveň zlepšujú jeho intenzitu a žiarivosť. Rad je obohatená o multismyslové zložky ako je diamantový prach a výťažok z orchidey.

Wella Professionals ENRICH pre suché a poškodené vlasy - Poskytuje okamžitú regeneráciu, dodáva vlasom objem a pohyb. Obsahuje keratín a ošetrujúce polyméry, ktoré posilňujú vlasy zvonku i zvnútra a zabraňujú štiepeniu končekov. Pomáhajú udržať optimálnu úroveň vlhkosti, podporujú hebkosť a lesk vlasov. Extrakt z hodvábu a bambucké maslo umocňujú pocit hýčkanie.

 

Wella Professionals SUN pre vlasy vystavené slnku - Chráni a napravuje vlasy po celé leto. Pre vlasy žiarivejšie než je samo slnko.
• Vysoko výkonná UV ochrana pre použitie pred a počas pobytu na slnku.
• Výživa a oprava vlasov po opaľovaní.
• Špeciálne látky: vitamín E a alantoín.

  

 

Fotogaléria

Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Resist Shampoo - Posilňujúci šampón pre zrelé, oslabené vlasy. Posilňuje prirodzenú rovnováhu oslabených vlasov.Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Age Restore Shampoo - Bohatý šampón pre silné, zrelé vlasy s posilňujúcim komplexom so zložkou karité.Maska WELLA PROFESSIONALS CARE Age Restore Mask - Posilňujúci maska pre silné, zrelé vlasy s posilňujúcim komplexom so zložkou karité. Kondicionér v spreji WELLA PROFESSIONALS CARE Age Restore Conditioning Spray - Bohatý dvojzložkový kondicionér v spreji pre silné, zrelé vlasy.Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Balance Calm Shampoo - Šampón pre citlivú vlasovú pokožku.Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Balance Clean Anti Dandruff Shampoo - Zjemňujúci šampón účinne odstraňuje viditeľné lupiny z pokožky hlavy a zanecháva vlasy perfektne čisté, hydratované a svieža.Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Balance Pure Shampoo - Číry hĺbkovo čistiace šampón odstraňuje všetky nečistoty a zanecháva vlasy dokonale čisté.Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Balance Refresh Shampoo - Revitalizačný šampón. Šampón efektívne pôsobí proti vypadávaniu vlasov.Starostlivosť WELLA PROFESSIONALS CARE Balance Calm Treatment for sensitive scalp - Neparfumovaná maska ​​pre citlivú pokožku hlavy, ktorá okamžite uľavuje od svrbenia a zbavuje podráždenie pokožky.Maska WELLA PROFESSIONALS CARE Brilliance Mask - Maska pre jemné až normálne alebo pre silné, farbené vlasy. Táto ľahká maska bola vyvinutá špeciálne na zvýšenie intenzity odtieňov farbených vlasov. Šampón WELLA PROFESSIONALS CARE Brilliance Shampoo - Bohatý šampón pre jemné alebo hrubé vlasy pomáha vylepšiť intenzitu odtieňov farbených vlasov a zanecháva silné a drsné farbené vlasy neodolateľne hladké.Ochranný kondicionér WELLA PROFESSIONALS CARE Brilliance Leave-in Balm - Ochranný kondicionér na farbené vlasy. Bezoplachový hodvábny kondicionér vyhladzuje farbené vlasy po celej dĺžke.Kondicionér WELLA PROFESSIONALS CARE Brilliance Conditioner - Kondicionér pre jemné až normálne alebo hrubé farbené vlasy. Ľahký kondicionér hydratuje farbené vlasy a zanecháva vlasy plné žiarivého lesku a pohybu.