Hairdreams

 

Vy nemusíte byť dokonalí ale Vaše vlasy áno.
Rozprávkovo krásne predĺžené a zahustené vlasy a módny styling účesu s použitím farebných vlasových efektov Vám prináša Hairdreams.
Vďaka vysoko kvalitným pravým vlasom a profesionálnemu systému Hairdreams na predlžovanie a zahusťovanie vlasov je všetko možné.

Nechajte sa nadchnúť a objavte fascinujúce možnosti stylingu účesu s Hairdreams

Predlžovanie vlasov

Metóda predlžovania vlasov Hairdreams pomocou vysoko kvalitných pravých vlasov Vám šetrným a prirodzeným spôsobom umožní splniť si svoj sen o dlhých vlasoch. Jednou s podmienok predĺženia vlasov je ich dĺžka 8 až 10cm.

Kvalita vlasov Hairdreams vytvára ten podstatný rozdiel. Hairdreams spracováva výhradne najlepšie a najkvalitnejšie vlasy, ktoré sa nakupujú po celom svete v súlade s etnickými kritériami. Z nich vznikajú po náročnom triedení a zušlachtení pramienky na predĺženie a ďalšie vysoko kvalitné produkty z pravých vlasov s typickým prirodzeným leskom, pružnosťou a zvlnením, ktorými sa vyznačujú pravé vlasy Hairdreams

Ponúkame dva typy vlasov:

BASIC: vlasy basic sú vybrané tmavé prírodné, ktoré sa šetrne zosvetľujú. Ide o vysoko kvalitné, triedené indické vlasy, ktoré sa vyznačujú hrubšou textúrou a jemnou vlnitosťou.

ŠPECIÁL: vlasy special sú obzvlášť kvalitné vlasy európskeho typu, vybrané ručnou selekciou. Tieto vlasy sa zosvetľujú o maximálne jeden odtieň a vyznačujú sa jemnou , hladkou štruktúrou .

Zahusťovanie vlasov

Metóda Hairdreams zahusťovania vlasov sa vyznačuje veľmi prirodzeným efektom , ktorý zabezpečuje klientkám dokonalý pocit objemu a hustoty vlasov bez kompromisov.

Fotogaléria

HairdreamsHairdreamsHairdreamsHairdreamsHairdreamsHairdreams